Առաջին միջազգային փոխանակման հանդիպումը չին-հայկական հարաբերությունների տարածաշրջանային զարգացման հիմնադրամի և ԱՄՆ-ի ապագա միտումների խմբի միջև
Հուլիս 15, Ապագա միտումների խմբի նախագահ դոկտոր Ֆարզամ Կամա Լաբադին (Պարոն Հուա Զան), Յան Յանգի փոխնախագահը (Դուբայում), Չին-հայկական հարաբերությունների տարածաշրջանային զարգացման հիմնադրամի գործադիր տնօրեն դոկտոր Սերգեյ Ավանեսով և ՉԺՀ-ի տնտեսական համագործակցության Չինաստանի նախագահության նախագահ պարոն Կը Ծյան (Չընդու): Երկու կողմերն ունեցան երկար և բովանդակալից տեսազրույց և ներկայացվեցին հարակից նախագծեր։ Դոկտոր Ֆարզամ Կամա Լաբադին (պարոն Հուա Զան) մեծ հետաքրքրություն ցուցաբերեց և պատրաստակամություն հայտնեց միասին աշխատելու։ Երկու կողմերը պայմանավորվել են հանդիպել Դուբայում։
Դոկտոր Ֆարզամ Կամա Լաբադի, Հուա Զան, իրանցի-ամերիկացի, հայտնի հասարակական ակտիվիստ, Միջազգային քույր քաղաքների խթանման կոմիտեի նախագահ, ԱՄՆ-Չինաստան քույր քաղաքների խորհրդի անդամ, Միջազգային էներգետիկ համաժողովի նախագահ և հյուր խոսնակ, աշխարհի ավելի քան 70 երկրների կողմից լիազորված որպես ավագ տնտեսական խորհրդատու և Չինաստանի տնտեսական և առևտրային գծով ավագ խորհրդական է, ով ավելի քան չինական քսան քաղաքների և Պարսից ծոցի վեց երկրների տնտեսական և առևտրային գծով ավագ խորհրդատու է: Հայտնի օտարազգի չինացի գեղագիր, աշխարհի միակ բազմալեզու խոսնակն է, Ապագա միտումների միջազգային խմբի նախագահող նախագահն է:

The first international exchange meeting between Fund for Regional Development of Chinese-Armenian Relations and Future Trends Group of the United States
On July 15, Chairman of Future Trends Group Dr. Farzam kama labadi (Mr. Hua Zan), Yang Yang Vice Chairman (in Dubai), Dr. Sergey Avanesov, CEO of Fund for Regional Development of Chinese-Armenian Relations, and Mr. Ge Jian, Chairman of the Chinese Presidency of the Eurasian Economic Cooperation Organization (in Chengdu). The two sides had a long and meaningful video conversation and some related projects were introduced. Dr. Farzam kama labadi (Mr. Hua zan) showed great interest and expressed willingness to work together. The two sides agreed to meet in Dubai.
Dr. Farzam kama labadi, Hua Zan, IraniAn-American, famous social activist, President of the International Sister Cities Promotion Committee, member of the US-China Sister Cities Council, President and guest speaker of the International Energy Conference, authorized by more than 70 countries in the world as a senior economic adviser and economic and trade representative, hired by more than 20 cities in China as a senior economic adviser, economic and trade representative and senior adviser of the six Gulf countries. A famous foreign Chinese calligrapher, the world's only multi-lingual speaker, president and chairman of Future Trends International Group